Polícia odmietla podozrenia pre darovanie migov, rozhodnutie nie je právoplatné

Bratislava 15. novembra 2023  (TASR/HSP/Foto:TASR-Pavel Neubauer)   Polícia nevidí dôvod na začatie trestného stíhania v súvislosti s darovaním stíhačiek MiG-29 na Ukrajinu. Vec odmietla. Rozhodnutie vyšetrovateľa nie je právoplatné vzhľadom na podanú sťažnosť, o ktorej bude rozhodovať dozorový prokurátor. Pre TASR to potvrdila Andrea Dobiášová z oddelenia komunikácie Prezídia Policajného… Príspevok Polícia odmietla podozrenia pre darovanie migov, rozhodnutie nie je právoplatné zobrazený najskôr Hlavné správy.

Polícia odmietla podozrenia pre darovanie migov, rozhodnutie nie je právoplatné

Bratislava 15. novembra 2023  (TASR/HSP/Foto:TASR-Pavel Neubauer)   Polícia nevidí dôvod na začatie trestného stíhania v súvislosti s darovaním stíhačiek MiG-29 na Ukrajinu. Vec odmietla. Rozhodnutie vyšetrovateľa nie je právoplatné vzhľadom na podanú sťažnosť, o ktorej bude rozhodovať dozorový prokurátor. Pre TASR to potvrdila Andrea Dobiášová z oddelenia komunikácie Prezídia Policajného…

Príspevok Polícia odmietla podozrenia pre darovanie migov, rozhodnutie nie je právoplatné zobrazený najskôr Hlavné správy.