Pojednávanie s hudobníkom Pagáčom zrušili. Jeho obhajca je podozrivý z vraždy Daniela Tupého

Banská Bystrica 27. marca 2023 (TASR/HSP/Foto:Facebook)   Špecializovaný trestný súd (ŠTS), pracovisko Banská Bystrica, nebude v utorok (28. 3.) pokračovať v pojednávaní kauzy hudobníka Jaroslava P., obžalovaného zo zločinu výroby a rozširovania extrémistických materiálov. Ako pre TASR v pondelok uviedla hovorkyňa ŠTS Katarína Kudjáková, súd termín zrušil na základe žiadosti… Príspevok Pojednávanie s hudobníkom Pagáčom zrušili. Jeho obhajca je podozrivý z vraždy Daniela Tupého zobrazený najskôr Hlavné správy.

Pojednávanie s hudobníkom Pagáčom zrušili. Jeho obhajca je podozrivý z vraždy Daniela Tupého

Banská Bystrica 27. marca 2023 (TASR/HSP/Foto:Facebook)   Špecializovaný trestný súd (ŠTS), pracovisko Banská Bystrica, nebude v utorok (28. 3.) pokračovať v pojednávaní kauzy hudobníka Jaroslava P., obžalovaného zo zločinu výroby a rozširovania extrémistických materiálov. Ako pre TASR v pondelok uviedla hovorkyňa ŠTS Katarína Kudjáková, súd termín zrušil na základe žiadosti…

Príspevok Pojednávanie s hudobníkom Pagáčom zrušili. Jeho obhajca je podozrivý z vraždy Daniela Tupého zobrazený najskôr Hlavné správy.