Podivuhodné „ňuansy” embarga. Bude Slovnaft vyvážať produkty z ruskej ropy na Ukrajinu?

Bratislava 10. decembra 2022 (HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)   Bratislavská rafinéria Slovnaft by mohla napriek embargu EÚ vyvážať produkty vyrobené z ruskej ropy na Ukrajinu aj po 5. februári budúceho roka. Na piatkovej tlačovej konferencii po návrate z Ukrajiny to povedal minister hospodárstva Karel Hirman. O výnimke na takýto vývoz sa podľa ministra aktuálne rokuje v Bruseli... Príspevok Podivuhodné „ňuansy” embarga. Bude Slovnaft vyvážať produkty z ruskej ropy na Ukrajinu? zobrazený najskôr Hlavné správy.

Podivuhodné „ňuansy” embarga. Bude Slovnaft vyvážať produkty z ruskej ropy na Ukrajinu?

Bratislava 10. decembra 2022 (HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)   Bratislavská rafinéria Slovnaft by mohla napriek embargu EÚ vyvážať produkty vyrobené z ruskej ropy na Ukrajinu aj po 5. februári budúceho roka. Na piatkovej tlačovej konferencii po návrate z Ukrajiny to povedal minister hospodárstva Karel Hirman. O výnimke na takýto vývoz sa podľa ministra aktuálne rokuje v Bruseli...

Príspevok Podivuhodné „ňuansy” embarga. Bude Slovnaft vyvážať produkty z ruskej ropy na Ukrajinu? zobrazený najskôr Hlavné správy.