OSN hovorí v súvislosti s ľudskými právami na Ukrajine ako o alarmujúcom vývoji

Kyjev 18. jannuára 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-John Minchillo)   Asistentka generálneho tajomníka OSN pre ľudské práva Ilze Brands Kehrisová vo svojom príhovore Bezpečnostnej rade vyjadrila znepokojenie nad obmedzovaním slobody vierovyznania na Ukrajine, uvádza sa na webovej stránke OSN Prehliadky v priestoroch a chrámoch Ukrajinskej pravoslávnej cirkvi označila predstaviteľka OSN za “alarmujúci vývoj”. Podľa jej slov najmenej traja... Príspevok OSN hovorí v súvislosti s ľudskými právami na Ukrajine ako o alarmujúcom vývoji zobrazený najskôr Hlavné správy.

OSN hovorí v súvislosti s ľudskými právami na Ukrajine ako o alarmujúcom vývoji

Kyjev 18. jannuára 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-John Minchillo)   Asistentka generálneho tajomníka OSN pre ľudské práva Ilze Brands Kehrisová vo svojom príhovore Bezpečnostnej rade vyjadrila znepokojenie nad obmedzovaním slobody vierovyznania na Ukrajine, uvádza sa na webovej stránke OSN Prehliadky v priestoroch a chrámoch Ukrajinskej pravoslávnej cirkvi označila predstaviteľka OSN za “alarmujúci vývoj”. Podľa jej slov najmenej traja...

Príspevok OSN hovorí v súvislosti s ľudskými právami na Ukrajine ako o alarmujúcom vývoji zobrazený najskôr Hlavné správy.