Optimalizácia siete nemocníc je podľa Univerzitnej nemocnice v Košiciach nevyhnutná

Košice 7. januára 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-František Iván)   Optimalizáciu siete nemocníc považuje Univerzitná nemocnica Louisa Pasteura (UNLP) Košice za nevyhnutný krok ku skvalitneniu poskytovanej zdravotnej starostlivosti v prospech pacientov, a tiež k zlepšeniu ekonomickej, procesnej a personálnej situácie nemocníc. Viesť by mala aj k optimálnemu využitiu zdrojov, čo pri súčasnom nastavení siete podľa UNLP nie je... Príspevok Optimalizácia siete nemocníc je podľa Univerzitnej nemocnice v Košiciach nevyhnutná zobrazený najskôr Hlavné správy.

Optimalizácia siete nemocníc je podľa Univerzitnej nemocnice v Košiciach nevyhnutná

Košice 7. januára 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-František Iván)   Optimalizáciu siete nemocníc považuje Univerzitná nemocnica Louisa Pasteura (UNLP) Košice za nevyhnutný krok ku skvalitneniu poskytovanej zdravotnej starostlivosti v prospech pacientov, a tiež k zlepšeniu ekonomickej, procesnej a personálnej situácie nemocníc. Viesť by mala aj k optimálnemu využitiu zdrojov, čo pri súčasnom nastavení siete podľa UNLP nie je...

Príspevok Optimalizácia siete nemocníc je podľa Univerzitnej nemocnice v Košiciach nevyhnutná zobrazený najskôr Hlavné správy.