Dobrá správa pre najmenších pacientov. Dvojmiliónový liek by mal byť po novom preplácaný

Bratislava 16. októbra 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR - Jakub Kotian)   Dvojmiliónový liek Zolgensma na liečbu spinálnej muskulárnej atrofie by sa od januára mal zaradiť do zoznamu liekov preplácaných z verejného zdravotného poistenia. Rozhodol o tom minister zdravotníctva Michal Palkovič po odporúčaní Kategorizačnej komisie pre lieky. Proti rozhodnutiu ešte možno podať námietky.… Príspevok Dobrá správa pre najmenších pacientov. Dvojmiliónový liek by mal byť po novom preplácaný zobrazený najskôr Hlavné správy.

Dobrá správa pre najmenších pacientov. Dvojmiliónový liek by mal byť po novom preplácaný

Bratislava 16. októbra 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR - Jakub Kotian)   Dvojmiliónový liek Zolgensma na liečbu spinálnej muskulárnej atrofie by sa od januára mal zaradiť do zoznamu liekov preplácaných z verejného zdravotného poistenia. Rozhodol o tom minister zdravotníctva Michal Palkovič po odporúčaní Kategorizačnej komisie pre lieky. Proti rozhodnutiu ešte možno podať námietky.…

Príspevok Dobrá správa pre najmenších pacientov. Dvojmiliónový liek by mal byť po novom preplácaný zobrazený najskôr Hlavné správy.