Odvolací proces s Jánom Románkom, ktorý dostal pôvodne doživotie, má byť v utorok

Bratislava 15. januára 2023 (TASR/HSP/Foto:Pixabay)   Odvolací proces s Kežmarčanom Jánom R., ktorého vlani neprávoplatne odsúdili za dve vraždy a ďalšie pokusy o vraždu na doživotie, má byť na Najvyššom súde SR v utorok 17. januára. Vyplýva to z rozpisu pojednávaní a verejných zasadnutí zverejneného na webe odvolacieho súdu Podľa pôvodného verdiktu Špecializovaného trestného súdu... Príspevok Odvolací proces s Jánom Románkom, ktorý dostal pôvodne doživotie, má byť v utorok zobrazený najskôr Hlavné správy.

Odvolací proces s Jánom Románkom, ktorý dostal pôvodne doživotie, má byť v utorok

Bratislava 15. januára 2023 (TASR/HSP/Foto:Pixabay)   Odvolací proces s Kežmarčanom Jánom R., ktorého vlani neprávoplatne odsúdili za dve vraždy a ďalšie pokusy o vraždu na doživotie, má byť na Najvyššom súde SR v utorok 17. januára. Vyplýva to z rozpisu pojednávaní a verejných zasadnutí zverejneného na webe odvolacieho súdu Podľa pôvodného verdiktu Špecializovaného trestného súdu...

Príspevok Odvolací proces s Jánom Románkom, ktorý dostal pôvodne doživotie, má byť v utorok zobrazený najskôr Hlavné správy.