Ministerstvo spravodlivosti opätovne predĺžilo tender na nový informačný systém obchodného registra

Bratislava 15. januára 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)   Ministerstvo spravodlivosti (MS) SR predĺžilo lehotu na predkladanie ponúk do súťaže na nový informačný systém obchodného registra do 31. januára 2023. Lehotu na predkladanie ponúk už predĺžili viackrát. Vyplýva to z oznámenia vo vestníku Úradu pre verejné obstarávanie Nový informačný systém má plne nahradiť existujúce riešenie. Predpokladaná cena... Príspevok Ministerstvo spravodlivosti opätovne predĺžilo tender na nový informačný systém obchodného registra zobrazený najskôr Hlavné správy.

Ministerstvo spravodlivosti opätovne predĺžilo tender na nový informačný systém obchodného registra

Bratislava 15. januára 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)   Ministerstvo spravodlivosti (MS) SR predĺžilo lehotu na predkladanie ponúk do súťaže na nový informačný systém obchodného registra do 31. januára 2023. Lehotu na predkladanie ponúk už predĺžili viackrát. Vyplýva to z oznámenia vo vestníku Úradu pre verejné obstarávanie Nový informačný systém má plne nahradiť existujúce riešenie. Predpokladaná cena...

Príspevok Ministerstvo spravodlivosti opätovne predĺžilo tender na nový informačný systém obchodného registra zobrazený najskôr Hlavné správy.