Odtajnili dokumenty. Prečo Harabin ml. nepovolil domovú prehliadku v kauze vyhrážania moderátorke RTVS?

Bratislava 25. apríla 2023 (HSP/Foto:Pixabay)   V uplynulých dňoch sa v médiách začalo prepierať meno sudcu Okresného súdu Bratislava 1 Branislava Harabina - syna bývalého ministra spravodlivosti a exšéfa Najvyššieho súdu Štefana Harabina - ktorý zastavil policajné domové prehliadky u 77-ročného muža z Poltára, ktorý sa mal údajne vyhrážať moderátorke… Príspevok Odtajnili dokumenty. Prečo Harabin ml. nepovolil domovú prehliadku v kauze vyhrážania moderátorke RTVS? zobrazený najskôr Hlavné správy.

Odtajnili dokumenty. Prečo Harabin ml. nepovolil domovú prehliadku v kauze vyhrážania moderátorke RTVS?

Bratislava 25. apríla 2023 (HSP/Foto:Pixabay)   V uplynulých dňoch sa v médiách začalo prepierať meno sudcu Okresného súdu Bratislava 1 Branislava Harabina - syna bývalého ministra spravodlivosti a exšéfa Najvyššieho súdu Štefana Harabina - ktorý zastavil policajné domové prehliadky u 77-ročného muža z Poltára, ktorý sa mal údajne vyhrážať moderátorke…

Príspevok Odtajnili dokumenty. Prečo Harabin ml. nepovolil domovú prehliadku v kauze vyhrážania moderátorke RTVS? zobrazený najskôr Hlavné správy.