Nemecký poslanec CDU: Neregulovaná masová migrácia a neúspešná integrácia sú príčinou nepokojov na Nový rok

Berlín 7. januára 2023 (HSP/Foto:Screenshot Twitter)   Vyzval zákonodarcov, aby sa vážne zamysleli nad tým, prečo sa silvestrovské “oslavy” v priebehu rokov stávajú čoraz násilnejšími, a to na tých istých miestach a s tými istými účastníkmi, píše Robert Semonsen, politický novinár pôsobiaci v strednej Európe pre The European Conservative Po vypuknutí nepokojov vo viacerých mestách počas... Príspevok Nemecký poslanec CDU: Neregulovaná masová migrácia a neúspešná integrácia sú príčinou nepokojov na Nový rok zobrazený najskôr Hlavné správy.

Nemecký poslanec CDU: Neregulovaná masová migrácia a neúspešná integrácia sú príčinou nepokojov na Nový rok

Berlín 7. januára 2023 (HSP/Foto:Screenshot Twitter)   Vyzval zákonodarcov, aby sa vážne zamysleli nad tým, prečo sa silvestrovské “oslavy” v priebehu rokov stávajú čoraz násilnejšími, a to na tých istých miestach a s tými istými účastníkmi, píše Robert Semonsen, politický novinár pôsobiaci v strednej Európe pre The European Conservative Po vypuknutí nepokojov vo viacerých mestách počas...

Príspevok Nemecký poslanec CDU: Neregulovaná masová migrácia a neúspešná integrácia sú príčinou nepokojov na Nový rok zobrazený najskôr Hlavné správy.