Nečekané přiznání: Fauci připouští, že mRNA „vakcíny“ proti Covidu nefungují

www.slovanskenoviny.sk/rss To, co mnozí věděli dřív, než šly genové injekce do distribuce, nyní přiznávají i jejich... Príspevok Nečekané přiznání: Fauci připouští, že mRNA „vakcíny“ proti Covidu nefungují je zobrazený ako prvý na .

Nečekané přiznání: Fauci připouští, že mRNA „vakcíny“ proti Covidu nefungují

www.slovanskenoviny.sk/rss

To, co mnozí věděli dřív, než šly genové injekce do distribuce, nyní přiznávají i jejich čelní zastánci. Na mainstreamu se občas objeví přiznání, že nejsou tak úplně „bezpečné“ a Fauci, který doslova vedl covidovou politiku nejen v USA, ale i ve většině zemí EU, nyní přiznává, že nejsou ani účinné.

Opět se tak potvrzuje, že pravdu měli ti, kteří byli od začátku zesměšňováni a cenzurováni. K hlavním dezinformátorům pak patřil mainstream a vládní politici s jejich zkorumpovanými „odborníky“ – v čele právě s Faucim.

Ve čtvrtek se Dr. James Lyons-Weiler na svém Substacku “America’s doctor” v článku napsaném spolu s Dr. Anthony Faucim překvapivě přiznal k tomu, že se mýlil.

Výsledek: mRNA vakcíny nejsou účinné v boji proti respiračním virům. Fauciho práce „Přehodnocení vakcín nové generace pro koronaviry, chřipkové viry a další respirační viry“ byla publikována v lednu 2023 v open-source časopise Cell Host & Microbe.

Mnoho vědců a výzkumníků předpovídalo selhání takzvaných vakcín proti COVIDu. Byli cenzurováni, vyloučeni a napadeni.

Dokonce i nezávislý kandidát na prezidenta Robert F. Kennedy Jr. vyjádřil v rozhovoru v srpnu 2020 pochybnosti o účinnosti vakcín proti COVIDu.

Son of Liberty zveřejnil úryvek z tohoto rozhovoru na X (dříve Twitter) a komentoval: „To je docela zvláštní…. Když se celá „nehoda“ s Covidem začala odehrávat, Kennedy učinil tyto PŘEDPOVĚDI o Faucim, Gatesovi a zavedení vakcín NEŽ se to stalo. Věděl PŘESNĚ, co se stane.“

Kennedy napsal bestseller „Skutečný Anthony Fauci: Bill Gates, Big Pharma a globální válka proti demokracii a veřejnému zdraví.“ Velká média, s výjimkou Tuckera Carlsona na Foxu, a velké technologie knihu ignorovaly, i když byla pečlivě prozkoumána a široce prodávána (pozn.: kniha vyšla i česky a Kennedy v ní prokázal perfektní znalost Fauciho konání i smýšlení).

Dr. Lyons-Weiler se podrobně věnuje Fauciho dokumentu „Rethinking“ a poukazuje na to, že nedostatečná účinnost mRNA COVID vakcín byla rozpoznána až poté, co se takzvané očkování stalo povinným pro populace na celém světě.

Lyons-Weiler vysvětluje: „Podle Fauciho vakcíny zaměřené na systémovou imunitu plně neřeší jedinečné potřeby boje proti respiračním virům. Jedna otázka: Kde byly tyto obavy před rokem 2020? Proč politika tuto realitu nevzala na vědomí?“

Média a zdravotnické úřady přesto nadále podporují vakcíny mRNA COVID společností Pfizer a Moderna.

Fauci vyzývá k novým typům vakcín a uzavírá:

„Všichni jsme nadšeni a povzbuzeni tím, že mnoho výzkumných pracovníků a spolupracujících skupin zásadně přehodnocuje všechny naše předchozí předpoklady a přístupy k prevenci důležitých respiračních onemocnění a pracuje na nalezení odvážných nových cest.“

Je pravděpodobné, že tato „smělá nová cesta“ znamená pokračování nebezpečného výzkumu zisku z funkce v biolaboratořích, které byly „uneseny“ federálními regulačními orgány, které přímo profitují z tohoto riskantního výzkumu farmaceutických společností a nejsou dostatečně monitorovány.

Zatímco Fauci nyní uznává selhání takzvaných mRNA vakcín, mlčí o množících se zprávách o nežádoucích reakcích po takzvaném „Covid očkování.“

Zpracoval: Slovanka/Necenzurovaná Pravda

ZDROJ

Príspevok Nečekané přiznání: Fauci připouští, že mRNA „vakcíny“ proti Covidu nefungují je zobrazený ako prvý na .