NCZI: Na Slovensku ročne pribúda asi 700 pacientov s poruchami zrážavosti krvi

Bratislava 17. apríla 2023 (TASR/HSP/Foto:Twitter)   Na Slovensku ročne pribúda približne 700 pacientov s poruchami zrážavosti krvi. Vyplýva to z údajov Národného centra zdravotníckych informácií (NCZI). TASR o tom informovala jeho hovorkyňa Veronika Daničová pri príležitosti pondelňajšieho Svetového dňa hemofílie "Počet novodiagnostikovaných pacientov s hemofíliou a ostatnými poruchami zrážavosti krvi… Príspevok NCZI: Na Slovensku ročne pribúda asi 700 pacientov s poruchami zrážavosti krvi zobrazený najskôr Hlavné správy.

NCZI: Na Slovensku ročne pribúda asi 700 pacientov s poruchami zrážavosti krvi

Bratislava 17. apríla 2023 (TASR/HSP/Foto:Twitter)   Na Slovensku ročne pribúda približne 700 pacientov s poruchami zrážavosti krvi. Vyplýva to z údajov Národného centra zdravotníckych informácií (NCZI). TASR o tom informovala jeho hovorkyňa Veronika Daničová pri príležitosti pondelňajšieho Svetového dňa hemofílie "Počet novodiagnostikovaných pacientov s hemofíliou a ostatnými poruchami zrážavosti krvi…

Príspevok NCZI: Na Slovensku ročne pribúda asi 700 pacientov s poruchami zrážavosti krvi zobrazený najskôr Hlavné správy.