Cenzori sa postupne sami odhaľujú. O peniaze za “boj proti dezinformáciám” prišiel aj bývalý šéf strany Spolu

Bratislava 30. novembra 2023 (TASR/HSP/Foto:Facebook)   Včera sme informovali, že nové vedenie rezortu kultúry rozhodlo, že nebude pokračovať v dotačnom programe, ktorý mal rozvíjať a podporovať mediálnu výchovu a boj proti dezinformáciám. Prostriedky, ktoré boli na program určené, chce ministerka Martina Šimkovičová (nom. SNS) využiť napríklad na dofinancovanie strechy Reduty… Príspevok Cenzori sa postupne sami odhaľujú. O peniaze za “boj proti dezinformáciám” prišiel aj bývalý šéf strany Spolu zobrazený najskôr Hlavné správy.

Cenzori sa postupne sami odhaľujú. O peniaze za “boj proti dezinformáciám” prišiel aj bývalý šéf strany Spolu

Bratislava 30. novembra 2023 (TASR/HSP/Foto:Facebook)   Včera sme informovali, že nové vedenie rezortu kultúry rozhodlo, že nebude pokračovať v dotačnom programe, ktorý mal rozvíjať a podporovať mediálnu výchovu a boj proti dezinformáciám. Prostriedky, ktoré boli na program určené, chce ministerka Martina Šimkovičová (nom. SNS) využiť napríklad na dofinancovanie strechy Reduty…

Príspevok Cenzori sa postupne sami odhaľujú. O peniaze za “boj proti dezinformáciám” prišiel aj bývalý šéf strany Spolu zobrazený najskôr Hlavné správy.