NAŽIVO: NAKA dnes spustila veľkú raziu. Fico hovorí o prevrate. Prezidentka sa zúčastní Bezpečnostnej rady

Bratislava 17. augusta 2023 (TASR/HSP/Foto:Facebook, Screenshot) Aktualizujeme Policajti Národnej kriminálnej agentúry (NAKA) mali počas zásahu vo štvrtok ráno zadržať minimálne dve osoby 16:05- Riaditeľ Národného bezpečnostného úradu (NBÚ) Roman Konečný je na plánovanej dovolenke v jednej z krajín Európskej únie. O obvinení sa dozvedel z médií. Úrad o tom informoval… Príspevok NAŽIVO: NAKA dnes spustila veľkú raziu. Fico hovorí o prevrate. Prezidentka sa zúčastní Bezpečnostnej rady zobrazený najskôr Hlavné správy.

NAŽIVO: NAKA dnes spustila veľkú raziu. Fico hovorí o prevrate. Prezidentka sa zúčastní Bezpečnostnej rady

Bratislava 17. augusta 2023 (TASR/HSP/Foto:Facebook, Screenshot) Aktualizujeme Policajti Národnej kriminálnej agentúry (NAKA) mali počas zásahu vo štvrtok ráno zadržať minimálne dve osoby 16:05- Riaditeľ Národného bezpečnostného úradu (NBÚ) Roman Konečný je na plánovanej dovolenke v jednej z krajín Európskej únie. O obvinení sa dozvedel z médií. Úrad o tom informoval…

Príspevok NAŽIVO: NAKA dnes spustila veľkú raziu. Fico hovorí o prevrate. Prezidentka sa zúčastní Bezpečnostnej rady zobrazený najskôr Hlavné správy.