NAŽIVO: Biden vyzval Netanjahua, aby súhlasil s prestávkou v bojoch. Chce tak vyriešiť otázku prepustenia väzňov

Bratislava 8. novembra 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Ariel Schalit)   Prinášame vám najdôležitejšie udalosti dňa z prebiehajúceho konfliktu medzi Izraelom a palestínskymi militantmi, ktorý prerástol až do vojnového stavu 6:45 - Spojené štáty zatajujú údaje o druhoch a množstve zbraní pre Izrael, aby ich použitie nebolo spojené s početnými obeťami v pásme Gazy.… Príspevok NAŽIVO: Biden vyzval Netanjahua, aby súhlasil s prestávkou v bojoch. Chce tak vyriešiť otázku prepustenia väzňov zobrazený najskôr Hlavné správy.

NAŽIVO: Biden vyzval Netanjahua, aby súhlasil s prestávkou v bojoch. Chce tak vyriešiť otázku prepustenia väzňov

Bratislava 8. novembra 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Ariel Schalit)   Prinášame vám najdôležitejšie udalosti dňa z prebiehajúceho konfliktu medzi Izraelom a palestínskymi militantmi, ktorý prerástol až do vojnového stavu 6:45 - Spojené štáty zatajujú údaje o druhoch a množstve zbraní pre Izrael, aby ich použitie nebolo spojené s početnými obeťami v pásme Gazy.…

Príspevok NAŽIVO: Biden vyzval Netanjahua, aby súhlasil s prestávkou v bojoch. Chce tak vyriešiť otázku prepustenia väzňov zobrazený najskôr Hlavné správy.