Návrh rozpočtu: 13. dôchodok v plnej výške, rodičovský dôchodok, zvyšovanie daní či zníženie odvodu do 2. piliera

Bratislava 4. decembra 2023 (HSP/Teraz/Foto:TASR-Martin Baumann)   Návrh štátneho rozpočtu na budúci rok pôjde na rokovanie vlády až budúci týždeň. Predtým v ňom musia byť zapracované konsolidačné opatrenia, ktoré schválil kabinet v pondelok. Takisto musí zasadnúť makro a daňový výbor na ministerstve financií a návrh musí prerokovať aj tripartita. Tempo… Príspevok Návrh rozpočtu: 13. dôchodok v plnej výške, rodičovský dôchodok, zvyšovanie daní či zníženie odvodu do 2. piliera zobrazený najskôr Hlavné správy.

Návrh rozpočtu: 13. dôchodok v plnej výške, rodičovský dôchodok, zvyšovanie daní či zníženie odvodu do 2. piliera

Bratislava 4. decembra 2023 (HSP/Teraz/Foto:TASR-Martin Baumann)   Návrh štátneho rozpočtu na budúci rok pôjde na rokovanie vlády až budúci týždeň. Predtým v ňom musia byť zapracované konsolidačné opatrenia, ktoré schválil kabinet v pondelok. Takisto musí zasadnúť makro a daňový výbor na ministerstve financií a návrh musí prerokovať aj tripartita. Tempo…

Príspevok Návrh rozpočtu: 13. dôchodok v plnej výške, rodičovský dôchodok, zvyšovanie daní či zníženie odvodu do 2. piliera zobrazený najskôr Hlavné správy.