MS SR pripravuje žiadosť o vydanie obvineného Michala P. z Kolumbie na Slovensko

Bratislava 15. marca 2023 (TASR/HSP/Foto:Pixabay)   Ministerstvo spravodlivosti (MS) SR pripravuje v zrýchlenom režime žiadosť a materiály k vydaniu obvineného Michala P. na Slovensko. Zadržaný bol v Kolumbii na základe medzinárodného zatýkacieho rozkazu. Žiadosť bude zaslaná kolumbijským orgánom diplomatickou cestou. TASR to v stredu potvrdil Timotej Lauko z tlačového oddelenia… Príspevok MS SR pripravuje žiadosť o vydanie obvineného Michala P. z Kolumbie na Slovensko zobrazený najskôr Hlavné správy.

MS SR pripravuje žiadosť o vydanie obvineného Michala P. z Kolumbie na Slovensko

Bratislava 15. marca 2023 (TASR/HSP/Foto:Pixabay)   Ministerstvo spravodlivosti (MS) SR pripravuje v zrýchlenom režime žiadosť a materiály k vydaniu obvineného Michala P. na Slovensko. Zadržaný bol v Kolumbii na základe medzinárodného zatýkacieho rozkazu. Žiadosť bude zaslaná kolumbijským orgánom diplomatickou cestou. TASR to v stredu potvrdil Timotej Lauko z tlačového oddelenia…

Príspevok MS SR pripravuje žiadosť o vydanie obvineného Michala P. z Kolumbie na Slovensko zobrazený najskôr Hlavné správy.