Ministerstvo zdravotníctva posilní linku na podporu duševného zdravia počas sviatkov

Bratislava 23. decembra 2022 (TASR/HSP/Foto:Facebook/Ministerstvo zdravotníctva )   Ministerstvo zdravotníctva (MZ) SR posilní počas vianočných sviatkov Národnú linku na podporu duševného zdravia. Počas Štedrého dňa a Silvestra predĺži tiež jej prevádzkovú dobu. TASR o tom informoval komunikačný odbor rezortu s tým, že linka funguje na čísle 0800 193 193 “Keďže najväčší nápor na psychiku je... Príspevok Ministerstvo zdravotníctva posilní linku na podporu duševného zdravia počas sviatkov zobrazený najskôr Hlavné správy.

Ministerstvo zdravotníctva posilní linku na podporu duševného zdravia počas sviatkov

Bratislava 23. decembra 2022 (TASR/HSP/Foto:Facebook/Ministerstvo zdravotníctva )   Ministerstvo zdravotníctva (MZ) SR posilní počas vianočných sviatkov Národnú linku na podporu duševného zdravia. Počas Štedrého dňa a Silvestra predĺži tiež jej prevádzkovú dobu. TASR o tom informoval komunikačný odbor rezortu s tým, že linka funguje na čísle 0800 193 193 “Keďže najväčší nápor na psychiku je...

Príspevok Ministerstvo zdravotníctva posilní linku na podporu duševného zdravia počas sviatkov zobrazený najskôr Hlavné správy.