VIDEO: Kde bol Ivan Korčok, keď zabili Jána Kuciaka? Poslušne držal tašku vláde Smeru …

www.slovanskenoviny.sk/rss „Keď už dnes odvšadiaľ počúvam o vražde Jána Kuciaka, asi by sme si mohli položiť... Príspevok VIDEO: Kde bol Ivan Korčok, keď zabili Jána Kuciaka? Poslušne držal tašku vláde Smeru … je zobrazený ako prvý na .

VIDEO: Kde bol Ivan Korčok, keď zabili Jána Kuciaka? Poslušne držal tašku vláde Smeru …

www.slovanskenoviny.sk/rss

„Keď už dnes odvšadiaľ počúvam o vražde Jána Kuciaka, asi by sme si mohli položiť kľúčovú otázku prezidentských volieb – ako sa po vražde novinára zachoval aktuálny hrdina liberálnych kaviarní Ivan Korčok?“, uviedol vo svojom videu námestník šéfa slovenského parlamentu Ľuboš Blaha (Smer-SSD).

„Trochu som pátral a nejako mi to nesedí – vyzerá to tak, že Korčok vtedy nebojoval proti Smeru, naopak, on bol jeden z hlavných postáv vlády Roberta Fica. Ako je to možné? To musí byť nejaký omyl, veď Ivan Korčok je predsa liberálny hrdina, či nie? Ako to vysvetlíš svojim voličom, Ivan? Veď Ty si bol naša podržtaška aj v tých najťažších chvíľach – udatný súdruh,“ uviedol Blaha na adresu progresívno-liberálneho prezidentského kandidáta Ivana Korčoka.

Viac vo videu:

Zdroj: Telegram Ľuboš Blaha / YouTube / InfoVojna

Príspevok VIDEO: Kde bol Ivan Korčok, keď zabili Jána Kuciaka? Poslušne držal tašku vláde Smeru … je zobrazený ako prvý na .