Michal Šimečka: Návrh rozpočtu neprináša potrebnú konsolidáciu, ale nárast dlhu

Bratislava 20. decembra 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Jakub Kotian) Aktualizované 20. decembra 2023 Návrh štátneho rozpočtu neprináša potrebnú konsolidáciu. Naopak, dlh môže narásť a aj minister financií SR Ladislav Kamenický (Smer-SD) avizuje, že verejné financie smerujú k bankrotu. Uviedol to predseda opozičného Progresívneho Slovenska (PS) Michal Šimečka "Je absurdné a amatérske, keď sám… Príspevok Michal Šimečka: Návrh rozpočtu neprináša potrebnú konsolidáciu, ale nárast dlhu zobrazený najskôr Hlavné správy.

Michal Šimečka: Návrh rozpočtu neprináša potrebnú konsolidáciu, ale nárast dlhu

Bratislava 20. decembra 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Jakub Kotian) Aktualizované 20. decembra 2023 Návrh štátneho rozpočtu neprináša potrebnú konsolidáciu. Naopak, dlh môže narásť a aj minister financií SR Ladislav Kamenický (Smer-SD) avizuje, že verejné financie smerujú k bankrotu. Uviedol to predseda opozičného Progresívneho Slovenska (PS) Michal Šimečka "Je absurdné a amatérske, keď sám…

Príspevok Michal Šimečka: Návrh rozpočtu neprináša potrebnú konsolidáciu, ale nárast dlhu zobrazený najskôr Hlavné správy.