Mediálni lúzri Západu sú platení liberálnymi sprisahancami sveta

www.slovanskenoviny.sk/rss Ich konanie, rétorika, vyjadrenia sú toho dôkazom. Podobne ako na Slovensku. Títo lúzri popierajú princípy... Príspevok Mediálni lúzri Západu sú platení liberálnymi sprisahancami sveta je zobrazený ako prvý na .

Mediálni lúzri Západu sú platení liberálnymi sprisahancami sveta

www.slovanskenoviny.sk/rss

Ich konanie, rétorika, vyjadrenia sú toho dôkazom. Podobne ako na Slovensku. Títo lúzri popierajú princípy demokracie. Tie spočívajú v slobodnej voľbe občanov a nesmú byť spochybniteľné. Akonáhle sa to začne diať, demokracia sa mení na totalitu. Západ odmieta uznať výsledky slobodných volieb pretože sme sa vymkli spod ich kontroly.

Slovenskí zapredanci so šimečkovským mafiánskym klanom vykonávajú nadprácu v neprospech Slovenska v snahe permanentného ohovárania, množstva lží a takých útokov proti Slovensku, že je načase, aby ich konanie preskúmali OČTK a zistili, či sa nedopúšťajú trestného činu vlastizrady.

Pozrime sa teraz na niektoré príklady atakov západného zahraničia:
Agentúra Reuters napísala:

„Slovenský nacionalisticko-ľavicový vládny kandidát Peter Pellegrini zvíťazil v sobotňajších prezidentských voľbách v krajine, čím upevnil svoju moc proruského premiéra Roberta Fica nad krajinou“. Článok pre Reuters napísal Radovan Stoklasa, Slovák kadiaci si do vlastného hniezda a pracujúci pre cudzie záujmy. Typický predstaviteľ liberálov žijúci z milosti Západu. Druhým autorom bol Jan Lopatka jeho český klon. Nebudem im siahať do svedomia pre ich články. Iba skonštatujem, že ich novinárske výkony sú jednostranné a písané na objednávku Západu. Chýba im objektivita, etika a novinárska česť.

The Guardian napísal: „V prezidentských voľbách na Slovensku zvíťazil nacionalisticko-ľavicový vládny kandidát Peter Pellegrini pred liberálnym, prozápadným opozičným kandidátom Ivanom Korčokom“. Redaktori v tom majú miš-maš. Nevedia posúdiť akým typom politika je Peter Pellegrini, pretože nepoznajú slovenskú politiku. Naopak, Korčoka odhadli dobre, lebo liberálny prozápadný politik je dnes na Západe number one a je všade vo svete násilne pretláčaný do vedenia štátov. The Guardian sa mi z duše hnusí, lebo každého sociálneho alebo ľavicového politika považuje za nebezpečenstvo pre prehnitý a skorumpovaný Západ.

Politickí pomätenci z The New York Times o Pellegrinim hovoria ako o populistovi, posilňujúcom ruské vzťahy. Je to bohapusté ohováranie amerických gangstrov, ktorí si myslia, že celý svet musí plniť ich želania.

Špionážna organizácia Globsec sa zamerala na výskum prezidentských volieb zameraných na dezinformácie na údajných dezinformačných kanáloch. Tento výskum v skutočnosti nie je výskum. Má nulovú výpovednú hodnotu. National Endowment for Democracy. (NED) ďalšia špionážna americká agentúra finančne podporuje Globsec z peňazí amerického Kongresu. Keby americkí kongresmani vedeli na aký účel a s akým úbohým výsledkom vyhadzujú peniaze daňových poplatníkov určite by takéto nezmyselné projekty stopli.

Ultrapravičiari z Le Monde okrem iného napísali tieto nenávistné perly:

„Pellegrini bol premiérom v rokoch 2018 až 2020 po tom, čo bol Fico zvrhnutý z predchádzajúceho postu premiéra po vražde novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice. Dvojnásobná vražda vyvolala veľké mítingy, ktoré prinútili Fica odstúpiť, keďže Kuciak pracoval na prepojení talianskej mafie so Smerom-SD.“

Chudáci z Le Monde „živia“ prípad Kuciaka, ktorý sa stále vo vyšetruje. Akosi pozabudli, že prepojenie talianskej mafie so Smerom-SD sa nepreukázalo. Do mozaiky prípadu chýba meno objednávateľa vraždy. Podľa doterajších indícií stopy vedú k západným špionážnym službám a k menu Tom Nicholson. Očakávam, že OČTK nadobudnú väčšiu profesionálnu a občiansku statočnosť a preveria čo mal Tom Nicholson a západné špionážne služby spoločné s touto hnusnou vraždou.

Topky okomentovali vyjadrenie nemeckého ultranacionalistu Norberta Röttgena, ktorý uviedol, že ak Slovensko pôjde v šľapajach maďarského premiéra Viktora Orbána, bude si musieť vybrať medzi nasledovaním Maďarska alebo zotrvaním v Európskej únii. Tento komentár Röttgena je špinavým zasahovaním do vnútorných záležitostí Slovenska a vyhrážaním sa. Škoda, že si Röttgen neuprace pred vlastným prahom a „nezviditeľní“ dokázateľne skorumpovanú nemeckú úradníčku EÚ Leyenovú, ktorá čelí v rámci škandálu „Pfizergate“ podozreniam z toho, že o zmluvách na nákup 1,8 miliardy kusov vakcín rokovala s výkonným riaditeľom Pfizeru bez súhlasu EÚ. Zaujímavé je, že vyšetrovanie prebieha za „zatvorenými dverami“. Tento prístup považujem za dôkaz, že k mamutej korupcii Leyenovej došlo. Vakcíny totiž nakúpila nielen bez súhlasu EÚ, ale aj zbytočne (po tzv. pandémii) a v rozsahu cca 10 kusov na občana EÚ, čo je absolútny nezmysel. Leyenová sa pritom neustále vezie na korupčnej vlne ešte od čias, keď bola ministerka obrany Nemecka. A navyše má tú drzosť opäť kandidovať na miesto predsedníčky Európskej komisie.

AUTOR: Ivan Štubňa

ZDROJ

Príspevok Mediálni lúzri Západu sú platení liberálnymi sprisahancami sveta je zobrazený ako prvý na .