Máš čas do februára, chlapče: Podľa WP dal Biden Zelenskému termín na mierové rokovania s Moskvou

Bratislava 26. decembra 2022 (HSP/Svobodnaja Pressa/Foto: TASR   Americká tlač informuje o vážnom konflikte medzi Washingtonom a Kyjevom a ruský denník Svobodnaja Pressa z toho vyvodzuje isté závery, ktoré si môžete prečítať nižšie David Ignatius, publicista mainstreamového denníka Washington Post, dospel k záveru, že medzi lídrami USA a Ukrajiny existujú rozdiely v názoroch na budúcnosť... Príspevok Máš čas do februára, chlapče: Podľa WP dal Biden Zelenskému termín na mierové rokovania s Moskvou zobrazený najskôr Hlavné správy.

Máš čas do februára, chlapče: Podľa WP dal Biden Zelenskému termín na mierové rokovania s Moskvou

Bratislava 26. decembra 2022 (HSP/Svobodnaja Pressa/Foto: TASR   Americká tlač informuje o vážnom konflikte medzi Washingtonom a Kyjevom a ruský denník Svobodnaja Pressa z toho vyvodzuje isté závery, ktoré si môžete prečítať nižšie David Ignatius, publicista mainstreamového denníka Washington Post, dospel k záveru, že medzi lídrami USA a Ukrajiny existujú rozdiely v názoroch na budúcnosť...

Príspevok Máš čas do februára, chlapče: Podľa WP dal Biden Zelenskému termín na mierové rokovania s Moskvou zobrazený najskôr Hlavné správy.