Makejevka: USA budú ešte preklínať 1. január 2023, keď Himarsy zabili 63 ruských vojakov

Washington 4. januára 2023 (HSP/svpressa/Foto:Twitter)   Američania sa tešia z tragédie a zabúdajú, že ich bojovníci v tretích krajinách by sa tiež mohli stať “dvestovkami”, upozorňujú ruské noviny Svobodnaja Pressa O tom, že budova odborného učilišťa v Makejevke je už dlho pod dohľadom západných satelitov, svedčia fotografie, ktoré sa objavili na webe “pred” a “po”... Príspevok Makejevka: USA budú ešte preklínať 1. január 2023, keď Himarsy zabili 63 ruských vojakov zobrazený najskôr Hlavné správy.

Makejevka: USA budú ešte preklínať 1. január 2023, keď Himarsy zabili 63 ruských vojakov

Washington 4. januára 2023 (HSP/svpressa/Foto:Twitter)   Američania sa tešia z tragédie a zabúdajú, že ich bojovníci v tretích krajinách by sa tiež mohli stať “dvestovkami”, upozorňujú ruské noviny Svobodnaja Pressa O tom, že budova odborného učilišťa v Makejevke je už dlho pod dohľadom západných satelitov, svedčia fotografie, ktoré sa objavili na webe “pred” a “po”...

Príspevok Makejevka: USA budú ešte preklínať 1. január 2023, keď Himarsy zabili 63 ruských vojakov zobrazený najskôr Hlavné správy.