Maďarsko sa obrátilo na EÚ s protestom proti rastúcim poplatkom za ropovod v Chorvátsku

Budapešť 26. decembra 2022 (HSP/Foto:Twitter)   Maďarský minister zahraničných vecí tvrdí, že Chorvátsko zneužíva svoje monopolné postavenie, informuje portál REMIX News Maďarsko urobí všetko pre to, aby Chorváti nezneužívali svoje monopolné postavenie a drasticky nezvyšovali tranzitné poplatky za jadranský ropovod, povedal maďarský minister zahraničných vecí a obchodu Péter Szijjártó pre rozhlasovú stanicu Spirit FM. “Chorvátsko... Príspevok Maďarsko sa obrátilo na EÚ s protestom proti rastúcim poplatkom za ropovod v Chorvátsku zobrazený najskôr Hlavné správy.

Maďarsko sa obrátilo na EÚ s protestom proti rastúcim poplatkom za ropovod v Chorvátsku

Budapešť 26. decembra 2022 (HSP/Foto:Twitter)   Maďarský minister zahraničných vecí tvrdí, že Chorvátsko zneužíva svoje monopolné postavenie, informuje portál REMIX News Maďarsko urobí všetko pre to, aby Chorváti nezneužívali svoje monopolné postavenie a drasticky nezvyšovali tranzitné poplatky za jadranský ropovod, povedal maďarský minister zahraničných vecí a obchodu Péter Szijjártó pre rozhlasovú stanicu Spirit FM. “Chorvátsko...

Príspevok Maďarsko sa obrátilo na EÚ s protestom proti rastúcim poplatkom za ropovod v Chorvátsku zobrazený najskôr Hlavné správy.