Ľuboš Blaha v RTVS: Jančkárová to psychicky zas nezvládla a vypla mu mikrofón! A hádala sa s ním akoby bola hosťom

www.slovanskenoviny.sk/rss Ľuboš Blaha bol v nedeľu v relácii O 5 minút 12 v RTVS. Smeje sa z Jančkárovej, že to... Príspevok Ľuboš Blaha v RTVS: Jančkárová to psychicky zas nezvládla a vypla mu mikrofón! A hádala sa s ním akoby bola hosťom je zobrazený ako prvý na .

Ľuboš Blaha v RTVS: Jančkárová to psychicky zas nezvládla a vypla mu mikrofón! A hádala sa s ním akoby bola hosťom

www.slovanskenoviny.sk/rss

Ľuboš Blaha bol v nedeľu v relácii O 5 minút 12 v RTVS. Smeje sa z Jančkárovej, že to zase raz psychicky nezvládla. Moderátorka mu vypla na konci relácie mikrofón! A to nie je všetko, Blaha upozornil aj na to, čo sa dialo mimo kamier.

Tvrdí, že po ňom vireskal produkčný, že čo si to dovoľujem chodiť do alternatívy. Kameraman relácie sa zas uprostred relácie smial spolu s Jančkárovou, šokuje Blaha.

Zase skákala do reči, zase robila politiku…

„Ďakujem za úžasné reakcie na dnešné O 5 minút 12, priatelia, veľmi si to vážim, potešili ste ma. Ja viem, že ten záver nebol nič pre pokojné povahy, ale po tom, čo tam páchala Jančkárová, som sa musel jasne ohradiť. Zase skákala do reči, zase robila politiku, zase chcela mať posledné slovo. A tak som jej vysvetlil, že takto profesionálne moderovanie nevyzerá,“ píše ľavicový politik na sieti Telegram.

„Po relácii som jej odporučil, aby si vypočula včerajšie Sobotné dialógy, ktoré viedol nejaký nový moderátor a nech sa od neho učí. Nie je treba neustále prerušovať politikov a šíriť progresivistickú agendu a tváriť sa pri tom, že hovorí „fakty“.

Podľa známeho politika, Jančkárová stiahla RTVS na úplné žurnalistické dno. „Psychicky to nezvládla a vypla mi mikrofón. Toto je dnešná RTVS – zaujatá, neprofesionálna, agresívna hlasná trúba opozície. Hajko z KDH tam bol vlastne do počtu. Občas zaplakal, že ho kritizujem a on chcel mať v nedeľu pokoj. Chúďa,“ smeje sa Blaha,

Zas nezvládla reláciu

Podľa neho RTVS zase raz nezvládla jednu reláciu. „Ale ľudia vidia a aspoň máme ďalší argument na to, aby sme čo najrýchlejšie situáciu v RTVS riešili. Väčšina Slovenska už má tej ich zaujatosti plné zuby. A to keby ste videli naživo to prostredie. Produkčný po mne po relácii vrieskal, že čo si to dovoľujem chodiť do alternatívy. Nejaký kameraman sa tam uprostred relácie smial spolu s Jančkárovou, keď útočila na mňa a na Smer. Po relácii tam nabehol ako nejaký aktivista a vykríkol „Marta, si super!“ Oni sú takí plní nenávisti, že to je tam ako na mítingu Šimečku a Korčoka,“ dodal kandidát do europarlamentu.

ZDROJ: Telegram Ľuboš Blaha / Ereport / RTVS

Príspevok Ľuboš Blaha v RTVS: Jančkárová to psychicky zas nezvládla a vypla mu mikrofón! A hádala sa s ním akoby bola hosťom je zobrazený ako prvý na .