Liberáli sa nechutne bavia na účet kňaza Kuffu. Na jeho doméne propagujú LGBT agendu

Bratislava 4. júla 2023  (HSP/Foto:Screenshot brainee.hnonline.sk)   Novinári a aktivisti z portálu brainee.sk patriaceho pod doménu Hospodárskych novín sa pochválili najnovšou progresívnou recesiou. Oznámili, že sa zmocnili webovej stránky otecmarian.sk venovanej známemu farárovi zo Žakoviec o. Mariánovi Kuffovi Portál uvádza, že sa podarilo ovládnuť webové sídlo o. Kuffu a prerobiť… Príspevok Liberáli sa nechutne bavia na účet kňaza Kuffu. Na jeho doméne propagujú LGBT agendu zobrazený najskôr Hlavné správy.

Liberáli sa nechutne bavia na účet kňaza Kuffu. Na jeho doméne propagujú LGBT agendu

Bratislava 4. júla 2023  (HSP/Foto:Screenshot brainee.hnonline.sk)   Novinári a aktivisti z portálu brainee.sk patriaceho pod doménu Hospodárskych novín sa pochválili najnovšou progresívnou recesiou. Oznámili, že sa zmocnili webovej stránky otecmarian.sk venovanej známemu farárovi zo Žakoviec o. Mariánovi Kuffovi Portál uvádza, že sa podarilo ovládnuť webové sídlo o. Kuffu a prerobiť…

Príspevok Liberáli sa nechutne bavia na účet kňaza Kuffu. Na jeho doméne propagujú LGBT agendu zobrazený najskôr Hlavné správy.