LGBTI aktivisti mu “vybavili” zablokovanie videa z ich útoku. Matovič im nič nedaroval

Bratislava 8. mája 2023 (HSP/Facebook/Foto: Facebook Povedzme nie)   Pred parlamentom sa začiatkom mája konala demonštrácia priaznivcov LGBT+, ktorí prišli vyjadriť podporu transrodovým osobám. Zúčastnil sa taktiež Igor Matovič (OĽaNO), ktorého účasť vyvolala agresívnu reakciu účastníkov. Lídrovi OĽaNO sa incident podarilo zvečniť a s videom sa podelil na sociálnej sieti.… Príspevok LGBTI aktivisti mu “vybavili” zablokovanie videa z ich útoku. Matovič im nič nedaroval zobrazený najskôr Hlavné správy.

LGBTI aktivisti mu “vybavili” zablokovanie videa z ich útoku. Matovič im nič nedaroval

Bratislava 8. mája 2023 (HSP/Facebook/Foto: Facebook Povedzme nie)   Pred parlamentom sa začiatkom mája konala demonštrácia priaznivcov LGBT+, ktorí prišli vyjadriť podporu transrodovým osobám. Zúčastnil sa taktiež Igor Matovič (OĽaNO), ktorého účasť vyvolala agresívnu reakciu účastníkov. Lídrovi OĽaNO sa incident podarilo zvečniť a s videom sa podelil na sociálnej sieti.…

Príspevok LGBTI aktivisti mu “vybavili” zablokovanie videa z ich útoku. Matovič im nič nedaroval zobrazený najskôr Hlavné správy.