Ladislav Vrtel hovorí o starostlivosti o štátnu symboliku ako o svojom poslaní

Bratislava 7. januára 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Pavol Zachar)   Starostlivosť o štátnu symboliku považuje čerstvý držiteľ štátneho vyznamenania Ladislav Vrtel za svoje životné poslanie. “Žil som s ňou dennodenne 35 rokov,” dodal uznávaný heraldik, archivár a historik. Ako upozornil, vydal aj publikáciu o správnom používaní štátnych symbolov. V posledných rokoch sa venuje histórii “Podarilo sa mi sústrediť... Príspevok Ladislav Vrtel hovorí o starostlivosti o štátnu symboliku ako o svojom poslaní zobrazený najskôr Hlavné správy.

Ladislav Vrtel hovorí o starostlivosti o štátnu symboliku ako o svojom poslaní

Bratislava 7. januára 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Pavol Zachar)   Starostlivosť o štátnu symboliku považuje čerstvý držiteľ štátneho vyznamenania Ladislav Vrtel za svoje životné poslanie. “Žil som s ňou dennodenne 35 rokov,” dodal uznávaný heraldik, archivár a historik. Ako upozornil, vydal aj publikáciu o správnom používaní štátnych symbolov. V posledných rokoch sa venuje histórii “Podarilo sa mi sústrediť...

Príspevok Ladislav Vrtel hovorí o starostlivosti o štátnu symboliku ako o svojom poslaní zobrazený najskôr Hlavné správy.