Klimatický aktivista sa prilepil na asfalt. Keď ho hasiči zachraňovali, jačal ako malé dieťa

Berlín 17. júla 2023 (HSP/Stern/SWR/NDR/Foto:Twitter)   Klimatickí aktivisti "Poslednej generácie" zablokovali v piatok ráno centrálnu ulicu v nemeckom Koblenzi. Traja z piatich protestujúcich sa prilepili na križovatku, informuje magazín Stern a televízia SWR Približne po jeden a pol hodine sa hasičom podarilo uviaznutých demonštrantov od cesty odpojiť a akciu ukončiť.… Príspevok Klimatický aktivista sa prilepil na asfalt. Keď ho hasiči zachraňovali, jačal ako malé dieťa zobrazený najskôr Hlavné správy.

Klimatický aktivista sa prilepil na asfalt. Keď ho hasiči zachraňovali, jačal ako malé dieťa

Berlín 17. júla 2023 (HSP/Stern/SWR/NDR/Foto:Twitter)   Klimatickí aktivisti "Poslednej generácie" zablokovali v piatok ráno centrálnu ulicu v nemeckom Koblenzi. Traja z piatich protestujúcich sa prilepili na križovatku, informuje magazín Stern a televízia SWR Približne po jeden a pol hodine sa hasičom podarilo uviaznutých demonštrantov od cesty odpojiť a akciu ukončiť.…

Príspevok Klimatický aktivista sa prilepil na asfalt. Keď ho hasiči zachraňovali, jačal ako malé dieťa zobrazený najskôr Hlavné správy.