Kevin McCarthy sa v 15. kole hlasovania stal predsedom Snemovne reprezentantov

Bratislava 7. januára 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Jose Luis Magana)   Výsledok ukončil trápny týždeň na Kapitole, ktorý odhalil ostré rozpory v americkej Republikánskej strane, informuje Financial Times Kevin McCarthy bol zvolený za predsedu Snemovne reprezentantov, čím sa skončil mučivý týždeň kolotočov na Kapitole, ktorý odhalil ostré rozpory v republikánskej strane a vyvolal nové otázky o tom, či... Príspevok Kevin McCarthy sa v 15. kole hlasovania stal predsedom Snemovne reprezentantov zobrazený najskôr Hlavné správy.

Kevin McCarthy sa v 15. kole hlasovania stal predsedom Snemovne reprezentantov

Bratislava 7. januára 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Jose Luis Magana)   Výsledok ukončil trápny týždeň na Kapitole, ktorý odhalil ostré rozpory v americkej Republikánskej strane, informuje Financial Times Kevin McCarthy bol zvolený za predsedu Snemovne reprezentantov, čím sa skončil mučivý týždeň kolotočov na Kapitole, ktorý odhalil ostré rozpory v republikánskej strane a vyvolal nové otázky o tom, či...

Príspevok Kevin McCarthy sa v 15. kole hlasovania stal predsedom Snemovne reprezentantov zobrazený najskôr Hlavné správy.