Ako satelity Elona Muska zachránili Ukrajinu a zmenili vojnu. A obavy z toho, čo bude nasledovať

Bratislava 7. januára 2023 (HSP/Economist/Foto:Twitter)   Je to jeden z divov sveta – presnejšie povedané, mimo sveta, píše britský týždenník The Economist. Konšteláciu Starlink v súčasnosti tvorí 3 335 aktívnych satelitov. Za posledných šesť mesiacov pribudlo v priemere viac ako 20 nových satelitov týždenne. Spoločnosť SpaceX, ktorá vytvorila Starlink, ho ponúka ako spôsob poskytovania off-grid... Príspevok Ako satelity Elona Muska zachránili Ukrajinu a zmenili vojnu. A obavy z toho, čo bude nasledovať zobrazený najskôr Hlavné správy.

Ako satelity Elona Muska zachránili Ukrajinu a zmenili vojnu. A obavy z toho, čo bude nasledovať

Bratislava 7. januára 2023 (HSP/Economist/Foto:Twitter)   Je to jeden z divov sveta – presnejšie povedané, mimo sveta, píše britský týždenník The Economist. Konšteláciu Starlink v súčasnosti tvorí 3 335 aktívnych satelitov. Za posledných šesť mesiacov pribudlo v priemere viac ako 20 nových satelitov týždenne. Spoločnosť SpaceX, ktorá vytvorila Starlink, ho ponúka ako spôsob poskytovania off-grid...

Príspevok Ako satelity Elona Muska zachránili Ukrajinu a zmenili vojnu. A obavy z toho, čo bude nasledovať zobrazený najskôr Hlavné správy.