Karas: Na sťažovanie presunu sudcov zo všeobecných na správne súdy nebol dôvod

Bratislava 5. januára 2023 (TASR/HSP/Foto: TASR – Jakub Kotian)   Na sťažovanie presunu sudcov zo všeobecných na správne súdy nebol žiaden profesionálny alebo odborný dôvod. V rozhovore pre TASR to vyhlásil dočasne poverený minister spravodlivosti Viliam Karas. Legislatívne kroky, ktoré by umožnili “prechod” sudcov bez preverenia sudcovskej spôsobilosti, však už nepodnikne “Neplánujem žiadne kroky, pretože... Príspevok Karas: Na sťažovanie presunu sudcov zo všeobecných na správne súdy nebol dôvod zobrazený najskôr Hlavné správy.

Karas: Na sťažovanie presunu sudcov zo všeobecných na správne súdy nebol dôvod

Bratislava 5. januára 2023 (TASR/HSP/Foto: TASR – Jakub Kotian)   Na sťažovanie presunu sudcov zo všeobecných na správne súdy nebol žiaden profesionálny alebo odborný dôvod. V rozhovore pre TASR to vyhlásil dočasne poverený minister spravodlivosti Viliam Karas. Legislatívne kroky, ktoré by umožnili “prechod” sudcov bez preverenia sudcovskej spôsobilosti, však už nepodnikne “Neplánujem žiadne kroky, pretože...

Príspevok Karas: Na sťažovanie presunu sudcov zo všeobecných na správne súdy nebol dôvod zobrazený najskôr Hlavné správy.