Blíži sa vojna aj k nám alebo ide o bežné cvičenie? Čo znamená pokyn Ministerstvo vnútra okresným úradom

Bratislava 9. januára 2023 (HSP/Facebook/TASR/Foto: TASR-Ján Krošlák)   Mobilizácia, resp. príprava na ňu rezonuje Slovenskom. Ministerstvo vnútra vydalo pokyn okresným úradom čo všetko majú robiť. Od prípravy pracovníkov úradov, cez dodanie zoznamov mužov do 55 rokov až po prípravu predstaviteľov a komplexných cvičení pri vyhlásení vojnového stavu a mobilizácie. Ako to teda je ? Pýta... Príspevok Blíži sa vojna aj k nám alebo ide o bežné cvičenie? Čo znamená pokyn Ministerstvo vnútra okresným úradom zobrazený najskôr Hlavné správy.

Blíži sa vojna aj k nám alebo ide o bežné cvičenie? Čo znamená pokyn Ministerstvo vnútra okresným úradom

Bratislava 9. januára 2023 (HSP/Facebook/TASR/Foto: TASR-Ján Krošlák)   Mobilizácia, resp. príprava na ňu rezonuje Slovenskom. Ministerstvo vnútra vydalo pokyn okresným úradom čo všetko majú robiť. Od prípravy pracovníkov úradov, cez dodanie zoznamov mužov do 55 rokov až po prípravu predstaviteľov a komplexných cvičení pri vyhlásení vojnového stavu a mobilizácie. Ako to teda je ? Pýta...

Príspevok Blíži sa vojna aj k nám alebo ide o bežné cvičenie? Čo znamená pokyn Ministerstvo vnútra okresným úradom zobrazený najskôr Hlavné správy.