Kanadský premiér sa ospravedlňuje za ukrajinského nacistu v parlamente. Vinu hádže na iných

Ottawa 28. septembra 2023 (HSP/MagyarNemzet/Foto:Twitter/X)   Kanadský premiér Justin Trudeau sa v stredu v mene svojej krajiny ospravedlnil všetkým Kanaďanom a svetu za to, že počas minulotýždňovej návštevy ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského prijal v parlamente ukrajinského nacistu, informuje Magyar Nemzet Vo vyhlásení premiér uvádzal, že tento incident bol urážkou pamiatky… Príspevok Kanadský premiér sa ospravedlňuje za ukrajinského nacistu v parlamente. Vinu hádže na iných zobrazený najskôr Hlavné správy.

Kanadský premiér sa ospravedlňuje za ukrajinského nacistu v parlamente. Vinu hádže na iných

Ottawa 28. septembra 2023 (HSP/MagyarNemzet/Foto:Twitter/X)   Kanadský premiér Justin Trudeau sa v stredu v mene svojej krajiny ospravedlnil všetkým Kanaďanom a svetu za to, že počas minulotýždňovej návštevy ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského prijal v parlamente ukrajinského nacistu, informuje Magyar Nemzet Vo vyhlásení premiér uvádzal, že tento incident bol urážkou pamiatky…

Príspevok Kanadský premiér sa ospravedlňuje za ukrajinského nacistu v parlamente. Vinu hádže na iných zobrazený najskôr Hlavné správy.