Na brehu Narvy zadržali slovenského občana, ktorý sa v neoprénovom obleku plavil do Ruska

Bratislava 5. mája 2023 (HSP/Foto:Wikimedia)   Pohraničná stráž Leningradskej oblasti zadržala slovenského občana, ktorý nelegálne prekročil rusko-estónsku hranicu v neoprénovom obleku plavbou cez rieku Narva. Informovala o tom v piatok 5. mája tlačová služba hraničného oddelenia Federálnej bezpečnostnej služby (FSB) pre Petrohrad a Leningradskú oblasť "Hraničný odbor začal trestné konanie… Príspevok Na brehu Narvy zadržali slovenského občana, ktorý sa v neoprénovom obleku plavil do Ruska zobrazený najskôr Hlavné správy.

Na brehu Narvy zadržali slovenského občana, ktorý sa v neoprénovom obleku plavil do Ruska

Bratislava 5. mája 2023 (HSP/Foto:Wikimedia)   Pohraničná stráž Leningradskej oblasti zadržala slovenského občana, ktorý nelegálne prekročil rusko-estónsku hranicu v neoprénovom obleku plavbou cez rieku Narva. Informovala o tom v piatok 5. mája tlačová služba hraničného oddelenia Federálnej bezpečnostnej služby (FSB) pre Petrohrad a Leningradskú oblasť "Hraničný odbor začal trestné konanie…

Príspevok Na brehu Narvy zadržali slovenského občana, ktorý sa v neoprénovom obleku plavil do Ruska zobrazený najskôr Hlavné správy.