K problémom Ursuly von der Leyenovej s smskami Pfizer pribudlo trestné oznámenie

Brusel 21. apríla 2023 (HSP/Politico/Foto:TASR/AP-Andrew Harnik, Facebook/Alberto Alemanno)   Hoci vyhliadky prípadu sú zatiaľ nejasné, podanie trestného oznámenia na predsedníčku Komisie Ursulu von der Leyenovú 35-ročným belgickým lobistom Frédéricom Baldanom v súvislosti s nezverejnenými textovými správami sa pridáva k hlasom, ktoré žiadajú väčšiu transparentnosť v súvislosti s tým, ako sa… Príspevok K problémom Ursuly von der Leyenovej s smskami Pfizer pribudlo trestné oznámenie zobrazený najskôr Hlavné správy.

K problémom Ursuly von der Leyenovej s smskami Pfizer pribudlo trestné oznámenie

Brusel 21. apríla 2023 (HSP/Politico/Foto:TASR/AP-Andrew Harnik, Facebook/Alberto Alemanno)   Hoci vyhliadky prípadu sú zatiaľ nejasné, podanie trestného oznámenia na predsedníčku Komisie Ursulu von der Leyenovú 35-ročným belgickým lobistom Frédéricom Baldanom v súvislosti s nezverejnenými textovými správami sa pridáva k hlasom, ktoré žiadajú väčšiu transparentnosť v súvislosti s tým, ako sa…

Príspevok K problémom Ursuly von der Leyenovej s smskami Pfizer pribudlo trestné oznámenie zobrazený najskôr Hlavné správy.