Juhoslávia v minulosti a Srbsko dnes: Dedičstvo a nástupníctvo v dejinách tragickej a krvavej skúšky

Belehrad 11. januára 2023 (HSP/moderndiplomacy/Foto:TASR/AP-Bojan Slavkovic)   Dňa 28. júna 1948 “Rudé právo” – ústredný orgán Komunistickej strany Československa – uverejnilo rezolúciu Kominformu o vylúčení Komunistickej strany Juhoslávie a obvinilo Tita z odpornej politiky voči Sovietskemu zväzu a z trockistickej a kontrarevolučnej propagandy Analýza profesorky Carly Kontaovej z Rijeky v eseji Verejná diplomacia USA v... Príspevok Juhoslávia v minulosti a Srbsko dnes: Dedičstvo a nástupníctvo v dejinách tragickej a krvavej skúšky zobrazený najskôr Hlavné správy.

Juhoslávia v minulosti a Srbsko dnes: Dedičstvo a nástupníctvo v dejinách tragickej a krvavej skúšky

Belehrad 11. januára 2023 (HSP/moderndiplomacy/Foto:TASR/AP-Bojan Slavkovic)   Dňa 28. júna 1948 “Rudé právo” – ústredný orgán Komunistickej strany Československa – uverejnilo rezolúciu Kominformu o vylúčení Komunistickej strany Juhoslávie a obvinilo Tita z odpornej politiky voči Sovietskemu zväzu a z trockistickej a kontrarevolučnej propagandy Analýza profesorky Carly Kontaovej z Rijeky v eseji Verejná diplomacia USA v...

Príspevok Juhoslávia v minulosti a Srbsko dnes: Dedičstvo a nástupníctvo v dejinách tragickej a krvavej skúšky zobrazený najskôr Hlavné správy.