Generálna prokuratúra preverí, či pri manažovaní opatrení proti Covidu nedošlo k porušeniu zákona

Bratislava 9. januára 2022 (HSP/Foto: TASR-Lukáš Grinaj; screenshot) Aktualizované 9. januára 2022 o 13:30 hod.   Dnes sa na profile generálneho prokurátora objavil krátky text, ktorý ale má potenciál rozpútať na Slovensku búrku. Ľudia v komentároch vyjadrujú podporu rozhodnutiu, ku ktorému Maroš Žilinka pristúpil Len jeden, jediný komentár tvrdí, že generálny prokurátor Slovensko rozdeľuje. Ostatní... Príspevok Generálna prokuratúra preverí, či pri manažovaní opatrení proti Covidu nedošlo k porušeniu zákona zobrazený najskôr Hlavné správy.

Generálna prokuratúra preverí, či pri manažovaní opatrení proti Covidu nedošlo k porušeniu zákona

Bratislava 9. januára 2022 (HSP/Foto: TASR-Lukáš Grinaj; screenshot) Aktualizované 9. januára 2022 o 13:30 hod.   Dnes sa na profile generálneho prokurátora objavil krátky text, ktorý ale má potenciál rozpútať na Slovensku búrku. Ľudia v komentároch vyjadrujú podporu rozhodnutiu, ku ktorému Maroš Žilinka pristúpil Len jeden, jediný komentár tvrdí, že generálny prokurátor Slovensko rozdeľuje. Ostatní...

Príspevok Generálna prokuratúra preverí, či pri manažovaní opatrení proti Covidu nedošlo k porušeniu zákona zobrazený najskôr Hlavné správy.