Gašpar: Slovensku kvôli neschopnosti Hamrana s Mikulcom chýba viac ako 2 500 policajtov

Bratislava 9. júna 2023  (HSP/Foto: Facebook)   Obecné a mestské polície nemôžu suplovať nedostatok príslušníkov štátnej polície. Zdôrazňujú to predstavitelia Združenia miest a obcí Slovenska (ZMOS), ktorí žiadajú ministra vnútra Ivana Šimka a policajného prezidenta Štefana Hamrana, aby sa nedostatkom príslušníkov štátnej poriadkovej a dopravnej polície zaoberali Oznámilo to Združenie… Príspevok Gašpar: Slovensku kvôli neschopnosti Hamrana s Mikulcom chýba viac ako 2 500 policajtov zobrazený najskôr Hlavné správy.

Gašpar: Slovensku kvôli neschopnosti Hamrana s Mikulcom chýba viac ako 2 500 policajtov

Bratislava 9. júna 2023  (HSP/Foto: Facebook)   Obecné a mestské polície nemôžu suplovať nedostatok príslušníkov štátnej polície. Zdôrazňujú to predstavitelia Združenia miest a obcí Slovenska (ZMOS), ktorí žiadajú ministra vnútra Ivana Šimka a policajného prezidenta Štefana Hamrana, aby sa nedostatkom príslušníkov štátnej poriadkovej a dopravnej polície zaoberali Oznámilo to Združenie…

Príspevok Gašpar: Slovensku kvôli neschopnosti Hamrana s Mikulcom chýba viac ako 2 500 policajtov zobrazený najskôr Hlavné správy.