Frontex: Nelegálne prekročenie strednej časti Stredozemného mora sa v roku 2023 zdvojnásobí

Brusel 17. septembra 2023 (HSP/Europeanconservative/Foto:TASR/AP/Cecilia Fabiano/LaPresse)   Novo zverejnené údaje agentúry Frontex, agentúry EÚ na ochranu hraníc, vo štvrtok 15. septembra odhalili, že od januára do augusta bolo zaznamenaných viac ako 114 000 nelegálnych prekročení hraníc cez Stredozemné more do Talianska, čo je dvojnásobok počtu zaznamenaného v rovnakom období minulého… Príspevok Frontex: Nelegálne prekročenie strednej časti Stredozemného mora sa v roku 2023 zdvojnásobí zobrazený najskôr Hlavné správy.

Frontex: Nelegálne prekročenie strednej časti Stredozemného mora sa v roku 2023 zdvojnásobí

Brusel 17. septembra 2023 (HSP/Europeanconservative/Foto:TASR/AP/Cecilia Fabiano/LaPresse)   Novo zverejnené údaje agentúry Frontex, agentúry EÚ na ochranu hraníc, vo štvrtok 15. septembra odhalili, že od januára do augusta bolo zaznamenaných viac ako 114 000 nelegálnych prekročení hraníc cez Stredozemné more do Talianska, čo je dvojnásobok počtu zaznamenaného v rovnakom období minulého…

Príspevok Frontex: Nelegálne prekročenie strednej časti Stredozemného mora sa v roku 2023 zdvojnásobí zobrazený najskôr Hlavné správy.