Fico: Nebudeme sa prizerať ako Hegerovci zatvárajú fabriky a Slováci prichádzajú o robotu

Bratislava 12. januára 2023 (HSP/Facebook/TASR/Foto: Screenshot)   V pondelok sme vás informovali o konci jednej z najekologickejších hlinikární, spoločnosti Slovalco v Žiari nad Hronom. Tá definitívne odstavila aj posledných 10 pecí na výrobu primárneho hliníka. Toto rozhodnutie odsúhlasili v pondelok akcionári spoločnosti. Ku katastrofickej situácií sa vyjadril aj predseda strany Smer – SD Robert Fico,... Príspevok Fico: Nebudeme sa prizerať ako Hegerovci zatvárajú fabriky a Slováci prichádzajú o robotu zobrazený najskôr Hlavné správy.

Fico: Nebudeme sa prizerať ako Hegerovci zatvárajú fabriky a Slováci prichádzajú o robotu

Bratislava 12. januára 2023 (HSP/Facebook/TASR/Foto: Screenshot)   V pondelok sme vás informovali o konci jednej z najekologickejších hlinikární, spoločnosti Slovalco v Žiari nad Hronom. Tá definitívne odstavila aj posledných 10 pecí na výrobu primárneho hliníka. Toto rozhodnutie odsúhlasili v pondelok akcionári spoločnosti. Ku katastrofickej situácií sa vyjadril aj predseda strany Smer – SD Robert Fico,...

Príspevok Fico: Nebudeme sa prizerať ako Hegerovci zatvárajú fabriky a Slováci prichádzajú o robotu zobrazený najskôr Hlavné správy.