Farkašovský upozorňuje: Všímajte si to primitívne a bohapusté manipulovanie verejnej mienky!

Bratislava 5. apríla 2023 (HSP/Foto:   Predčasné voľby zrejme niekomu naháňajú veľký strach. Máme tu 500 eurové lákadlo, erupciu poslaneckých nápadov v parlamente, exhibicionizmus odvolanej i nechcenej vlády, nečinnosť prezidentky... Ale to je už na Slovensku obvyklé, konštatuje vo svojom príspevku Karol Farkašovský (SNS) Podľa bývalého poslanca je oveľa zaujímavejšie… Príspevok Farkašovský upozorňuje: Všímajte si to primitívne a bohapusté manipulovanie verejnej mienky! zobrazený najskôr Hlavné správy.

Farkašovský upozorňuje: Všímajte si to primitívne a bohapusté manipulovanie verejnej mienky!

Bratislava 5. apríla 2023 (HSP/Foto:   Predčasné voľby zrejme niekomu naháňajú veľký strach. Máme tu 500 eurové lákadlo, erupciu poslaneckých nápadov v parlamente, exhibicionizmus odvolanej i nechcenej vlády, nečinnosť prezidentky... Ale to je už na Slovensku obvyklé, konštatuje vo svojom príspevku Karol Farkašovský (SNS) Podľa bývalého poslanca je oveľa zaujímavejšie…

Príspevok Farkašovský upozorňuje: Všímajte si to primitívne a bohapusté manipulovanie verejnej mienky! zobrazený najskôr Hlavné správy.