Fámy o tom, že sa výrobca čipov snaží presunúť kapacity z Taiwanu, sú “úplne nepodložené”

Bratislava 4. januára 2023 (HSP/Foto:Twitter)   Spoločnosť TSMC potvrdzuje “záväzok voči Taiwanu” napriek tlaku USA na čipy. Výrobca polovodičov tvrdí, že na rozšírenie najmodernejšej výroby doma vynaložil 60 miliárd USD, informuje Nikkei Asia a Financial Times Taiwan Semiconductor Manufacturing Co sa snažila rozptýliť obavy, že jej masívne investície do výroby čipov v USA by mohli... Príspevok Fámy o tom, že sa výrobca čipov snaží presunúť kapacity z Taiwanu, sú “úplne nepodložené” zobrazený najskôr Hlavné správy.

Fámy o tom, že sa výrobca čipov snaží presunúť kapacity z Taiwanu, sú “úplne nepodložené”

Bratislava 4. januára 2023 (HSP/Foto:Twitter)   Spoločnosť TSMC potvrdzuje “záväzok voči Taiwanu” napriek tlaku USA na čipy. Výrobca polovodičov tvrdí, že na rozšírenie najmodernejšej výroby doma vynaložil 60 miliárd USD, informuje Nikkei Asia a Financial Times Taiwan Semiconductor Manufacturing Co sa snažila rozptýliť obavy, že jej masívne investície do výroby čipov v USA by mohli...

Príspevok Fámy o tom, že sa výrobca čipov snaží presunúť kapacity z Taiwanu, sú “úplne nepodložené” zobrazený najskôr Hlavné správy.