Fámy? Ako je to s tvrdením, že USA ponúkli Rusku a Ukrajine ukončenie vojny na základe zásady “mier za územie”

Kyjev 4. februára 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Andrew Harnik)   Spravodajský kanál Strana ponúka pohľad na tvrdenia, že USA údajne ponúkli Rusku a Ukrajine ukončenie vojny na základe zásady "mier za územie" Tému priniesol švajčiarsky denník Neue Zürcher Zeitung, ktorý informoval (https://t.me/stranaua/88949), že v polovici januára americký prezident Joe Biden poveril šéfa CIA… Príspevok Fámy? Ako je to s tvrdením, že USA ponúkli Rusku a Ukrajine ukončenie vojny na základe zásady “mier za územie” zobrazený najskôr Hlavné správy.

Fámy? Ako je to s tvrdením, že USA ponúkli Rusku a Ukrajine ukončenie vojny na základe zásady “mier za územie”

Kyjev 4. februára 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Andrew Harnik)   Spravodajský kanál Strana ponúka pohľad na tvrdenia, že USA údajne ponúkli Rusku a Ukrajine ukončenie vojny na základe zásady "mier za územie" Tému priniesol švajčiarsky denník Neue Zürcher Zeitung, ktorý informoval (https://t.me/stranaua/88949), že v polovici januára americký prezident Joe Biden poveril šéfa CIA…

Príspevok Fámy? Ako je to s tvrdením, že USA ponúkli Rusku a Ukrajine ukončenie vojny na základe zásady “mier za územie” zobrazený najskôr Hlavné správy.