To najdôležitejšie z Ukrajiny – Ukrajina môže stratiť výhodu nad Ruskom vo vojne s dronmi

Kyjev 12. apríla 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Libkos, telegram, screenshot) Aktualizované 12. apríla 2023 V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej strany, ako aj ďalších zahraničných médií 9:19 - Podľa britských spravodajských služieb Rusko v posledných týždňoch obnovuje líniovú obranu… Príspevok To najdôležitejšie z Ukrajiny – Ukrajina môže stratiť výhodu nad Ruskom vo vojne s dronmi zobrazený najskôr Hlavné správy.

To najdôležitejšie z Ukrajiny – Ukrajina môže stratiť výhodu nad Ruskom vo vojne s dronmi

Kyjev 12. apríla 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Libkos, telegram, screenshot) Aktualizované 12. apríla 2023 V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej strany, ako aj ďalších zahraničných médií 9:19 - Podľa britských spravodajských služieb Rusko v posledných týždňoch obnovuje líniovú obranu…

Príspevok To najdôležitejšie z Ukrajiny – Ukrajina môže stratiť výhodu nad Ruskom vo vojne s dronmi zobrazený najskôr Hlavné správy.