Európsky priemysel degraduje a situácia sa postupne stáva kritickou. Čo sa deje a čo nám hrozí

Bratislava 24. júla 2023 (HSP/Foto:Pixabay,TASR/dpa-Zentralbild/dpa-Bildfunk)   Začiatkom tohto mesiaca nemecký vicekancelár Robert Habeck vyhlásil, že USA a Čína bez toho, aby sa navzájom spolčili, demonštratívne oslabujú hospodárstvo EÚ na zištné účely, pričom chcú odstrániť svojho hlavného hospodárskeho konkurenta Hlavný úder zo strany USA a Číny sa týka priemyselnej výroby V… Príspevok Európsky priemysel degraduje a situácia sa postupne stáva kritickou. Čo sa deje a čo nám hrozí zobrazený najskôr Hlavné správy.

Európsky priemysel degraduje a situácia sa postupne stáva kritickou. Čo sa deje a čo nám hrozí

Bratislava 24. júla 2023 (HSP/Foto:Pixabay,TASR/dpa-Zentralbild/dpa-Bildfunk)   Začiatkom tohto mesiaca nemecký vicekancelár Robert Habeck vyhlásil, že USA a Čína bez toho, aby sa navzájom spolčili, demonštratívne oslabujú hospodárstvo EÚ na zištné účely, pričom chcú odstrániť svojho hlavného hospodárskeho konkurenta Hlavný úder zo strany USA a Číny sa týka priemyselnej výroby V…

Príspevok Európsky priemysel degraduje a situácia sa postupne stáva kritickou. Čo sa deje a čo nám hrozí zobrazený najskôr Hlavné správy.