Európa chce, aby Latinská Amerika stála na strane proti Vladimirovi Putinovi. Na úspech to ale nevyzerá

Moskva 26. mája 2023 (HSP/politico/Foto:TASR/AP-Gavriil Grigorov, Sputnik, Kremlin)   Diplomatické snahy o získanie podpory pre Ukrajinu boli doteraz zväčša odmietnuté, píše o tom POLITICO V boji o srdcia a mysle proti Rusku má Európa na muške nový cieľ. Nanešťastie pre ňu, Latinská Amerika ju nepočúva. Rozsiahla šarmantná ofenzíva vysokých diplomatov… Príspevok Európa chce, aby Latinská Amerika stála na strane proti Vladimirovi Putinovi. Na úspech to ale nevyzerá zobrazený najskôr Hlavné správy.

Európa chce, aby Latinská Amerika stála na strane proti Vladimirovi Putinovi. Na úspech to ale nevyzerá

Moskva 26. mája 2023 (HSP/politico/Foto:TASR/AP-Gavriil Grigorov, Sputnik, Kremlin)   Diplomatické snahy o získanie podpory pre Ukrajinu boli doteraz zväčša odmietnuté, píše o tom POLITICO V boji o srdcia a mysle proti Rusku má Európa na muške nový cieľ. Nanešťastie pre ňu, Latinská Amerika ju nepočúva. Rozsiahla šarmantná ofenzíva vysokých diplomatov…

Príspevok Európa chce, aby Latinská Amerika stála na strane proti Vladimirovi Putinovi. Na úspech to ale nevyzerá zobrazený najskôr Hlavné správy.