Erdogan informoval USA, že nedovolí použití svého vzdušného prostoru proti Íránu. K tomu se přidalo odmítnutí dalších arabských zemí.

www.slovanskenoviny.sk/rss Erdoğan informoval USA, že nedovolí použití svého vzdušného prostoru proti Íránu. K tomu se přidalo... Príspevok Erdogan informoval USA, že nedovolí použití svého vzdušného prostoru proti Íránu. K tomu se přidalo odmítnutí dalších arabských zemí. je zobrazený ako prvý na .

Erdogan informoval USA, že nedovolí použití svého vzdušného prostoru proti Íránu. K tomu se přidalo odmítnutí dalších arabských zemí.

www.slovanskenoviny.sk/rss

Erdoğan informoval USA, že nedovolí použití svého vzdušného prostoru proti Íránu. K tomu se přidalo odmítnutí dalších arabských zemí. Mezitím jsou lety do a přes Írán a Izrael rušeny v očekávání leteckých útoků:

Austrian Airlines do 18. dubna zrušily všechny lety do Íránu.

Izraelská média uvádějí, že civilní provoz nad izraelským vzdušným prostorem byl omezen v očekávání íránského útoku.

Nad izraelským vzdušným prostorem nelétají žádná letadla a jediná zbývající letadla stojí na Tel-Avivském letišti Ben-Gurion.

Německo žádá své občany, aby okamžitě opustili Írán.

Zpracoval: Czech Free Press – CFP

ZDROJ

Príspevok Erdogan informoval USA, že nedovolí použití svého vzdušného prostoru proti Íránu. K tomu se přidalo odmítnutí dalších arabských zemí. je zobrazený ako prvý na .