EPPO: Policajná akcia Karpat sa týka miliónového podvodu s eurofondmi v pivovare

Bratislava 21. júla 2023 (TASR/HSP/Foto:Twitter)   Tohtotýždňová policajná akcia s krycím názvom Karpat sa týka miliónového podvodu s čerpaním eurofondov na rekonštrukciu pivovaru. V rámci prípadu vyšetrujú aj dvoch štátnych úradníkov zo Slovenskej inovačnej a energetickej agentúry. Vyplýva to zo stanoviska Úradu Európskej prokuratúry (EPPO), informuje TASR Policajná akcia sa… Príspevok EPPO: Policajná akcia Karpat sa týka miliónového podvodu s eurofondmi v pivovare zobrazený najskôr Hlavné správy.

EPPO: Policajná akcia Karpat sa týka miliónového podvodu s eurofondmi v pivovare

Bratislava 21. júla 2023 (TASR/HSP/Foto:Twitter)   Tohtotýždňová policajná akcia s krycím názvom Karpat sa týka miliónového podvodu s čerpaním eurofondov na rekonštrukciu pivovaru. V rámci prípadu vyšetrujú aj dvoch štátnych úradníkov zo Slovenskej inovačnej a energetickej agentúry. Vyplýva to zo stanoviska Úradu Európskej prokuratúry (EPPO), informuje TASR Policajná akcia sa…

Príspevok EPPO: Policajná akcia Karpat sa týka miliónového podvodu s eurofondmi v pivovare zobrazený najskôr Hlavné správy.