Dve extrémne anomálie volieb. Podpora pre OĽaNO na Luníku IX a voľby zo zahraničia

Bratislava 2. októbra 2023(TASR/HSP/Foto:TASR-František Iván)   Martin Daňo vo svojom nedeľnom vysielaní na YouTube poukázal na "dve záhady,“ ktoré sa vynorili po víkendových predčasných voľbách do Národnej rady. Ak by o osude krajiny rozhodovali iba zahraniční Slováci voliaci poštou, ultraliberálne Progresívne Slovensko by atakovalo ústavnú väčšinu Daňo vo svojej povolebnej… Príspevok Dve extrémne anomálie volieb. Podpora pre OĽaNO na Luníku IX a voľby zo zahraničia zobrazený najskôr Hlavné správy.

Dve extrémne anomálie volieb. Podpora pre OĽaNO na Luníku IX a voľby zo zahraničia

Bratislava 2. októbra 2023(TASR/HSP/Foto:TASR-František Iván)   Martin Daňo vo svojom nedeľnom vysielaní na YouTube poukázal na "dve záhady,“ ktoré sa vynorili po víkendových predčasných voľbách do Národnej rady. Ak by o osude krajiny rozhodovali iba zahraniční Slováci voliaci poštou, ultraliberálne Progresívne Slovensko by atakovalo ústavnú väčšinu Daňo vo svojej povolebnej…

Príspevok Dve extrémne anomálie volieb. Podpora pre OĽaNO na Luníku IX a voľby zo zahraničia zobrazený najskôr Hlavné správy.